07:38 26 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدافع باتجربه بارسلونا در مورد احتمال قهرمانی رئال مادرید در رقابت‌های لالیگا صحبت کرد و مدعی شد با وجود این که شانس آن‌ها بسیار بالا است، اما آن‌ها توانایی برنده شدن در تمامی دیدارها را ندارند.

به گزارش اسپوتنیک، بازی بارسلونا و اتلتیکو مادرید با تساوی بدون گل در ورزشگاه نیوکمپ خاتمه یافت و بدین ترتیب اکنون شانس صدرنشینی و قهرمانی رئال مادرید در لالیگا بیش از هر زمان دیگری است و این تیم در صورتی که در بازی‌ها باقی‌مانده به پیروزی برسد، می‌تواند از عنوان خود دفاع کند.

جرارد پیکه مدافع باتجربه بارسلونا، پس از تساوی تیمش در گفت‌وگو با خبرنگاران در مورد احتمال قهرمانی رئال مادرید صحبت کرد و مدعی شد با وجود این که شانس آن‌ها بسیار بالا است، اما آن‌ها توانایی برنده شدن در تمامی دیدارها را ندارند.

او گفت:"  حالا همه چیز به رئال مادرید بستگی دارد ولی تا به اینجا دیده‌ایم که هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد. روحیه تیمی و آمادگی ذهنی تیم‌ها تأثیر زیادی روی نتایج دارد. رئال اگر 4 بازی را ببرد قهرمان می شود ولی این تیم هم ثبات لازم را نداشته است."

این در حالی‌ست که رئال مادرید اخیراً از رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا حذف شده و با بحران مصدومیت در خط دفاع دست‌وپنجه نرم دارد و پیش‌بینی می‌شود که زیدان و شاگردان در ادامه امتیاز از دست دهند.

 

مرتبط:

سود رئال از تمدید قراردادِ نیمار با پی‌اس‌جی
قهرمانی به رئال لبخند می‌زند
راموس – رئال مادرید؛ کاپیتان در دو راهی ماندن و رفتن است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر