17:16 14 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نیمار جونیور امروز قرارداد خودش را باشگاه پاریسن‌جرمن تمدید کرد و پس از آن در گفت‌وگویی مدعی شد که روزی با این تیم قهرمان رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، نیمار جونیور، مهاجم 29 ساله و برازیلی پاریسن‌جرمن قراردادش را تا ماه جون 2025 با این باشگاه تمدید کرد تا پرونده شایعات بازگشت او به بارسلونا به طور کامل بسته شود.

این بازیکن پس از تمدید قرارداد با ویب‌سایت این باشگاه گفت‌وگویی انجام داد و در مورد تمدید قرارداد خودش صحبت کرد.

او گفت:" من بابت تمدید قراردادم تا سال 2025 بسیار خوشحالم. حقیقت این است که چهار سال دیگر در پروژه این باشگاه سهیم هستم تا بتوانیم جام‌ها و عناوین مختلف را کسب کنیم. پس من از ماندن در این باشگاه بسیار خوشنودم."
نیمار در ادامه گفت:" از زمانی که وارد این باشگاه شدم، هدفم کمک کردن به پاریسن‌جرمن برای رسیدن به قله‌های موفقیت بود و حالا خیلی به آن نزدیک هستیم. ما در حال کسب تجربه‌های گوناگونی هستیم که بتواند در آینده به ما کمک کند. ما باید بیشتر از این بیاموزیم تا بفهمیم که چگونه می‌توانیم پاریسن‌جرمن را در مسیر درست قرار دهیم و در لیگ قهرمانان اروپا موفق شویم. ما در حال نزدیک شدن به چشیدن طعم قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا هستیم و ایمان دارم که روزی می‌توانیم به این جام را فتح کنیم."

این در حالی‌ست که نیمار با پاریسن‌جرمن، در دو سال گذشته یک بار راهی فینال شده و یک بار هم در نیمه‌نهایی حضور داشته است.

مرتبط:

سود رئال از تمدید قراردادِ نیمار با پی‌اس‌جی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر