23:17 18 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

به گزارش اسپوتنیک، حساس‌ترین دیدار هفته سی‌وپنجم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، میان دو تیم فینالیست رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، در ورزشگاه اتحاد برگزار شد و چلسی توانست سیتی را خانه‌اش با نتیجه 1-2 شکست دهد.

سیتی که در این دیدار به دنبال قطعی کردن قهرمانی خودش بود، در دقیقه 44 نیمه نخست با رحیم استرلینگ به گُل برتری رسید و ستیزن‌ها با برتری راهی رختکن شدند.

در نیمه دوم چلسی که دنبال سه امتیاز برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا بود، توانست گُل خورده را جبران کند و حکیم زیاش موفق شد در دقیقه 63 دروازه صدرنشین را باز کند.

در ادامه چلسی دو بار دیگر توسط ورنر و هادسون اودوی به گُل رسید اما هر دو گُل از سوی داور مردود اعلام شد تا اینکه مارکوس آلونسو از راه رسید و در دقیقه 90 دروازه حریف را باز کرد و پیروزی را برای تیمش به آرمغان آورد.

در این دیدار آگوئرو یک پنالتی برای سیتی خرات کرد و همین موضوع سبب شد تا این تیم در ادامه نمایش درخشانی نداشته باشد و شکست بخورد.

با این نتیجه سیتی همچنان در صدر ماند و چلسی با سه امتیازی که کسب کرد، خودش را کسب سهمیه بیشتر از قبل امیدوار ساخت و نشان داد که شایستگی حضور در فینال لیگ  قهرمانان را دارد.

مرتبط:

ستاره لیورپول در سبد خرید چلسی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر