15:29 23 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 20
ما را در دنبال کنید

لاپورتا به خاطر حفظ لیونل مسی، ستاره ارزشمند خود را از دست داده است.

به گزارش اسپوتنیک؛ روز شنبه برای بارسلونا یا خوان لاپورتا روز خوبی نبود. زیرا در زمین، کاتالان‌ها با اتلتیکو رقیب عنوان قهرمانی مساوی کردند و در خارج از زمین و در پاریس، نیمار با پاری‌سن‌ژرمن قرارداد جدیدی را امضا کرد و تا سال 2025 در پارک دو پرنس ماندنی شد.

هر دوی این اتفاقات خبرهای بدی برای امیدهای بارسلونا برای حفظ لیونل مسی است، زیرا به قدرت استدلال لاپورتا برای ماندن او لطمه وارد می‌کند.

بازیکن 32 ساله در پایان فصل خارج از قرارداد می‌شود و هنوز پیشنهادی برای تمدید آن توسط باشگاه ارائه نشده است.

لاپورتا جذب نیمار را به عنوان یکی از کلید‌های اصلی حفظ مسی قلمداد کرده بود و با ستاره برزیلی در مورد انتقال صحبت کرده بود. با این حال، قرارداد جدید نیمار نه تنها آینده بلند مدت او را برای PSG متعهد کرد، بلکه به زودی راه بازگشت به نیوکمپ بسته می‌شود.

لاپورتا اگر بخواهد مسی را در بازار نقل و انتقالات تحت تأثیر قرار دهد هنوز گزینه‌های دیگری روی میز است. ارلینگ هالند هدف اصلی او است، اگرچه بوروسیا دورتموند در این تابستان حدود 200 میلیون یورو برای او می‌خواهد. پرداخت چنین رقمی به دلیل مشکلات مالی در توان بارسلونا نیست که این موضوع برای رئال مادرید نیز صدق می‌کند.

این باعث جدایی سرخیو آگوئرو می‌شود که خروج وی از منچسترسیتی در تابستان امسال تأیید شده است. او از 30 جون بازیکن آزاد خواهد بود و لاپورتا می‌داند که ورود آرجانتینی برای مسی، هموطن و دوست خوبش چه ترفندی خواهد داشت.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر