02:21 16 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

زین‌الدین سرمربی رئال مادرید، پس از تساوی تیمش برابر سویا، از داور بازی شدیداً انتقاد کرد و اظهار داشت که توضیحات داور برای او قناعت بخش نبوده است.

به گزارش اسپوتنیک، شب گذشته رئال مادرید در دیدار جذاب، مهیج و بسیار جنجالی میزبان سویا بود و برابر این تیم با نتیجه 2-2 متوقف شد.

این دیدار جنجالی‌های زیادی داشت که می‌توان به پنالتی اعلام شده برای سویا و مردود شدن پنالتی رئال مادرید با دخالت وی‌آی‌آر اشاره کرد.

در دقیقه 74 این دیدار رئال مادرید صاحب پنالتی شد، اما داور پس از بررسی وی‌ای‌آر، صحنه قبل آن را خطای برخورد دست میلیتائو با توپ اعلام کرد و برای سویا پنالتی گرفت و ایوان راکیتیچ موفق شد با گُل کردن آن بازی را 1-2 سازد که در نهایت با گُل بخودی دیگو کارلوس در دقیقه 4+90، بازی مساوی شد و کهکشانی‌ها 2 امتیاز مهم را از دست دادند.

پس از این دیدار زیدان شدیداً عصبانی بود و ناراحتی خود را با انتقاد از داور نشان داد و بیان کرد که توضیحات داور برایش قناعت بخش نبوده است.

او گفت:" نفهمیدم. اگر میلیتائو هند کرد، باید هند بازیکن سویا هم در نیمه اول گرفته می‌شد. چیزی که داور گفت مرا متقاعد نکرد. هرگز در مورد داوران صحبت نمی‌کردم اما امروز عصبانی بودم. در نهایت چاره‌ای نیست زیرا از ما امتیاز را گرفت. چیزی عوض نمی‌شود. از بازی تیم راضی هستم. لیاقت ما بیشتر بود چرا که نیمه دوم عالی بود."

زیدان در حالی از داوری انتقاد می‌کند که این تیم در صورت پیروزی می‌توانست به صدر جدول صعود کند و بخت نخست کسب عنوان قهرمانی شمرده شود اما با این تساوی این تیم در صورتی که اتلتیکومادرید امتیاز از دست ندهد، شانس برای قهرمانی ندارد.

مرتبط:

ادعای آ اس: اولویت رئال کمامان زیدان است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر