02:03 14 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نشریه تایمز انگلیس مدعی‌ست که با توجه به افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا و قرار گرفتن شهر استانبول در منطقۀ سرخ، فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، در شهر لندن برگزار خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، قرار بود فینال لیگ قهرمانان اروپا به تاریخ 29 می( 8 جوزا) در ورزشگاه آتاتورک استانبول برگزار شود، اما پس از اینکه دولت انگلیس از هواداران فوتبال این کشور خواست تا اواخر این ماه برای تماشای این دیدار به ترکیه سفر نکنند و پس از قرار گرفتن ترکیه در لیست «سرخ» و خطرناک از نظر شیوع ویروس کرونا، فشار‌ها برای تغییر ورزشگاه میزبان فینال لیگ قهرمانان اروپا افزایش یافت.

حالا نشریه تایمز انگلیس مدعی‌ست که فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، در شهر لندن برگزار خواهد شد و این موضوع قطعی است.

برگزاری فینال لیگ قهرمانان در ورزشگاه ویمبلی، مانند دیدار فینال جام اتحادیه است که طبق اعلام تایمز توافقات در این زمینه حاصل شده و در حدود 22500 نفر تماشاگر هم اجازه خواهند یافت در ورزشگاه حضور پیدا کنند.

تا حالا این خبر به صورت رسمی رد و یا تایید نشده اما به نظر می‌رسد که در پی فشارهایی دو تیم انگلیسی، چنین تصمیمی از سوی یوفا تایید شود.

مرتبط:

سخت گیری شدید دولت انگلیس برای تماشاگران فینال UCL
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر