07:50 20 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لاوتارو مارتینز ستاره آرجانتینی اینترمیلان، در گفت‌وگویی اظهار داشت که با وجود جدایی آنتونیو کونته، در اینترمیلان خواهد ماند.

به گزارش اسپوتنیک، لاوتارو مارتینز ستاره آرجانتینی اینترمیلان مدت‌هاست که مورد توجه بارسلونا قرار دارد و درخشش او در این فصل از بازی‌های سری‌آ، سبب شده رئال مادرید نیز به جذب او فکر کند.

با توجه به علاقه این دو باشگاه به نظر می‌رسید که لاوتارو مارتینز از اینترمیلان جدا شود، اما کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های سری‌آ و رشد بسیار خوب او زیر نظر آنتونیو کونته سبب شده تا این بازیکن به ماندن در شهر میلان فکر کند.

او در تازه‌ترین گفت‌وگوی خود بیان داشته که حتی در صورت جدایی کونته در اینترمیلان خواهد ماند و در این مورد به هواداران اینترمیلان اطمینان داد.

او به لیبرو گفت:" لحظه‌ای که زندگی می‌کنم برای من روشن است، ما با باشگاه صحبت خواهیم کرد و یک راه حل پیدا خواهیم کرد. باید همه یک دیگر را درک کنیم. من كونته را دوست دارم، حتی اگر او برود، من یك بازیکن اینتر هستم و به كار خود در اینتر ادامه خواهم داد."

این در حالی‌ست که قرارداد مارتینز تا سال 2023 اعتبار دارد ولی سران باشگاه نراتزوری می خواهند این بازیکن را برای مدت بیشتری نگه دارند. 

مرتبط:

لاوتارو پلان B بارسا در صورت نیامدن هالند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر