19:14 22 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لسترسیتی در ورزشگاه الدترافورد موفق به شکست منچستریونایتد شد تا شانس خود را برای کسب سهمیه، بیشتر از قبل سازد و سیتی را قهرمان این رقابت‌ها شود.

به گزارش اسپوتنیک، در نخستین دیدار از هفته سی‌وششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال انگلستان، دو تیم منچستریونایتد و لسترسیتی، در ورزشگاه الدترافورد به مصاف هم رفتند که شاگردان براندن راجرز موفق شدند با نتیجه 1-2 شاگردان اوله گونار سولسشر را شکست داده و به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، نزدیک شوند.


این در این دیدار که اکثر ستاره‌های اصلی منچستریونایتد استراحت کرده بودند، لستر نمایش بسیار خوبی داشت و در دقیقه 10 به گُل نخست دست یافت و لوک توماس موفق شد دروازه دخیا را باز کند.
برتری روباها 5 دقیقه طول نکشید و یونایتد در دقیقه 15 با میسُن گرینوود موفق به زدن گُل تساوی شد تا این دیدار در نیمه‌نخست برنده نداشته باشد.
در نیمه دوم لستر بار دیگر برای به ثمر رساندن گُل برتری تلاش کرد و موفق شد در دقیقه 66 با ضربه سر چالار سویونجو، بار دیگر دروازه حریف را باز کند.
یونایتد در ادامه تلاش‌های زیادی برای رسیدن به گُل تساوی انجام داد اما موفق به باز کردن دروازه حریف نشد و این دیدار با نتیجه 1-2 به سود روباها به پایان رسید.
با این نتیجه منچسترسیتی سه هفته مانده به پایان رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، قهرمان این رقابت‌ها شد و توانست دومین جام داخلی خود را در این فصل کسب کند.


لسترنیز با یک بازی بیشتر بالاتر از چلسی قرار گرفت و در جایگاه یونایتد تغییر وارد نشد.
 

مرتبط:

من یونایتد - لستر؛ نتیجه سرنوشت ساز برای رقیب هم شهری
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر