09:12 20 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مارک آندره تراشتگن با انتشار پیامی در صفحه فیس‌بوک خودش اعلام کرد که قرار است زانوی خودش را تا چند روز دیگر جراحی کند و از این رو در رقابت‌های یورو اشتراک نخواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، مارک آندره‌ تراشتگن، در آغاز فصل از ناحیه زانو مصدوم شد و چندین بازی را از دست داد. این بازیکن در آن زمان نیاز شدید به جراحی داشت اما به دلیل این که بتواند زودتری به میادین باز گردد، به ریکاوری ساده پرداخت و زانو خود را جراحی نکرد.


حالا به نظر می‌رسد که بهبودی او طوری که انتظار می‌رفت به خوبی پیش نرفته و مجبور است زانو خود را به تیغ جراحان بسپارد.
این بازیکن به توصیه کادر صحی باشگاه بارسلونا، به روز پنجشنبه جراحی خواهد شد و به این ترتیب بازی آخر در رقابت‌های لالیگا و رقابت‌های یورو را از دست خواهد داد.
او این خبر را با انتشار پُستی در صفحه فیس‌بوک خودش اعلام کرد و مدعی شد که در رقابت‌های یورو نیز اشتراک نخواهد کرد.

تراشتگن در این مورد نوشت:" من از شکست دیروز ناامید شده‌ام و اینکه اکنون دیگر نمی‌توانیم لالیگا را ببریم. پس از شروع پیچیده فصل، در 19 بازی بدون شکست شخصیت خوبی را نشان دادیم - اما نتوانستیم این فرم را حفظ کنیم. من پس از صحبت با تیم صحی باشگاه تصمیم گرفته‌ام که یک جراحی مکمل را روی زانوی خود انجام دهم. من ناراحتم که رقابت‌های یورو 2020، را در این تابستان با آلمان از دست خواهم داد. برای اولین بار بعد از سال‌ها من در خانه طرفدار کشورم خواهم بود، امیدوارم برنده آن باشیم! بعد از تعطیلات تابستانی، وقتی دوباره به زمین بازگشتیم امیدوارم که بتوانم یک بار دیگر در حضور هواداران بازی کنم، دلم برای آن تنگ شده است! با تشکر از شما برای پشتیبانی در طول یک فصل دشوار. سالم باشید!"

تراشتگن در حالی در رقابت‌های یورو اشتراک نمی‌کند که با حضور نویر شانس چندانی برای فیکس شدن ندارد و به همین دلیل تصمیم دارد تا برای فصل آینده آماده باشد.

مرتبط:

تراشتگن: از دست دادن مسی برای بارسلونا قطعا یک شکست خواهد بود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر