08:01 13 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

گابریل گراوینا رییس فدارسیون فوتبال ایتالیا تایید کرد که در صورت عدم انصراف یوونتوس از سوپر لیگ، این تیم از سری‌آ اخراج خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه یوونتوس به همراه رئال مادرید و بارسلونا سه باشگاهی هستند که تاکنون به صورت رسمی از سوپرلیگ انصراف نداده‌اند و به حضور در این رقابت‌ها اصرار داشتند.


همین موضوع سبب شده تا این سه باشگاه مورد تحریم‌های جدی قرار بگیرند و حتی احتمال محرومیت این تیم‌ها از لیگ‌های لالیگا و سری‌آ پیش‌بینی می‌شود.
در همین رابطه شورای اصلاحیه فوتبال ایتالیا، امروز در جلسۀ محرومیت یوونتوس در صورت عدم انصراف از رقابت‌های سوپر لیگ، از رقابت‌‌های سری‌آ را تایید کرد و هشدار رسمی به این باشگاه فرستاد.
گابریل گراوینا رییس فدارسیون فوتبال ایتالیا، که قبل از این نیز این موضوع را تایید کرده بود، بار دیگر خبر داد که این همه چیز برای عملی کردن این تصمیم نهایی است و منتظر اند تا یوونتوس آخرین موقف خود را اعلام کند.
در بیانیه FIGC آمده است:" شورای اصلاحیه شهر براساس ماده 16 NOIF، تصمیم گرفته تا باشگاه‌هایی که در رقابت‌های غیر رسمی که از سوی یوفا و فیفا قانونی شناخته نمی‌شوند، اشتراک کند، از رقابت‌های سری‌آ اخراج و محروم کند. همچنان تیم‌هایی که در رقابت‌های دوستانه بدون اخذ مجوز از سوی فدراسیون فوتبال ایتالیا (FIGC) برگزار می‌کنند، با چنین محرومیتی رو به رو خواهند شد."
این در حالی‌ست که باشگاه یوونتوس تا حالا به این موضوع واکنش نشان نداده است و بزودی تصمیم نهایی این باشگاه نهایی خواهد شد.
 

مرتبط:

زیدان به یوونتوس و آلگری به رئال مادرید می‌رود؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر