08:44 20 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نشریه آ.اس مدعی‌ست که مدیران رئال مادرید با رائول گونزالس مذاکرات شان را آغاز کرده‌اند و این احتمال وجود دارد که تا یک هفته دیگر آینده نیمکت این تیم مشخص خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، اخیراً رسانه‌های نزدیک به باشگاه رئال مادرید اعلام کردند زیدان در انتهای فصل قطعا و بدون توجه به کسب نتایج می‌رود زیرا دیگر از شنیدن انتقادات خسته شده است.


پس از نشر این خبر از رائول گونزالس سرمربی تیم جوانان رئال و ماسیمیلیانو آلگری سرمربی سابق یوونتوس به عنوان گزینه‌های جانشین زیدان در این تیم نامبرده شد و هواداران در نظر سنجی‌ای رائول را به آلگری ترجیح دادند.
حالا نشریه آ.اس مدعی‌ست که مدیران رئال مادرید با رائول گونزالس مذاکرات شان را آغاز کرده‌اند و این احتمال وجود دارد که تا یک هفته دیگر آینده نیمکت این تیم مشخص خواهد شد.
براساس این گزارش، مدیران رئال مادرید در ده روز اخیر با رائول در تماس بوده اند. نمایندگان رائول در مورد پیشنهاد آینتراخت فرانکفورت به مدیران رئال خبر داده اند تا اگر تیم بزرگسالان رئال تمایلی به استخدام وی نداشته باشد، رائول به هدایت تیم آلمانی فکر کند.
این در حالی‌ست که اخیراً زیدان شایعه جدایی‌اش را به گونه غیرمستقیم تکذیب کرد و گفت که به بازیکنانش نگفته که در پایان فصل از تیم جدا می‌شود.

مرتبط:

زیدان به قولش عمل کرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر