17:58 15 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

هریستو استویچکوف اسطوره بلغاریایی بارسلونا، در گفت‌وگویی به انتقاد از گریزمن پرداخت و اظهار داشت که مهاجم فرانسوی در بازی‌های بزرگ حتی یک گل هم نزده!

به گزارش اسپوتنیک، آنتوان گریزمن از زمان پیوستن به بارسلونا، درخششی که در باشگاه اتلتیکومادرید داشت را نتوانسته تکرار کند و همانند مهاجم عادی در این تیم بازی کرده‌است.


این بازیکن به دلیل عملکرد ضعیف خودش همواره مورد انتقاد قرار گرفته و هر روز به انتقادها افزوده می‌شود که در تازه‌ترین مورد «هریستو استویچکوف» اسطوره بلغاریایی بلوگرانا، در گفت‌وگویی به انتقاد از این بازیکن پرداخت و اظهار داشت که مهاجم فرانسوی در بازی‌های بزرگ حتی یک گل هم نزده!

او به TUDN در این مورد گفت:" حالا همه می‌گویند کومان. کار کومان است. همه چیز اما تقصیر کومان نیست. 11 بازیکن هستند که بازی می‌کنند. در بارسلونا مسئله این نیست که چگونه مقابل تیم‌های متوسطی چون سلتا بازی می‌کنید. زیرا مهاجمانی چون گریزمن حتی در بازی‌هایی چون لیورپول، یوونتوس، پاریسن‌جرمن، رئال مادرید یا اتلتیکو گل نزده و پول‌ زیادی هم برای او هزینه شده است."

این انتقادها در حالی از گریزمن صورت می‌گیرد که این بازیکن در فهرست خروجی‌های بارسلونا قرار دارد و گفته می‌شود که اداره باشگاه خواهان فروش او به قیمت مناسب است.

مرتبط:

بارسایی‌های متولد امروز؛ کومان، گریزمن و آلبا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر