17:55 22 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 00
ما را در دنبال کنید

سه باشگاه اتلتیکومادرید، رئال مادرید و بارسلونا به ترتیب 68، 60 و 52 میلیون یورو، بابت جایگاه شان در جدول رقابت‌های لالیگا، پاداش دریافت خواهند کرد.

به گزارش اسپوتنیک، رقابت‌های لالیگا در فصل جاری بسیار جذاب بود و هنوز که یک هفته به پایان این رقابت‌ها مانده است، چهره قهرمان مشخص نشده است.


در حال حاضر اتلتیکومادرید با 2 امتیاز بیشتر نسبت به رئال مادرید، صدرنشین رقابت‌های لالیگا است و در صورتی که در هفته پایانی رقابت‌های لالیگا برابر وایادولید به پیروزی برسد، می‌تواند قهرمانی خود را قطعی کند.
رئال مادرید نیز شانس برای قهرمانی دارد و در صورتی که در هفته پایانی موفق به شکست ویارئال شود و اتلتیکو امتیاز از دست دهد، این تیم قهرمان لالیگا خواهد شد.
در آستانه هفته پایانی رقابت‌های لالیگا، پاداش این تیم‌ها نیز مشخص شد و سه تیم برتر به  ترتیب 68، 60 و 52 میلیون یورو، بابت جایگاه شان در جدول رقابت‌های لالیگا، پاداش دریافت خواهند کرد.
با توجه به وضعیت فعلی، اتلتیکو 68، رئال 69 و بارسا 52 میلیون یورو پاداش دریافت خواهند کرد و احتمال تغییر این مبلغ برای کهکشانی‌ها و آبی‌اناری‌ها وجود دارد.
رئال در صورتی که قهرمان شود، 68 میلیون و بارسا در صورتی که برابر ایبار شکست بخورد و جایگاه خود را به سویا بدهد، مبلغ کمتری دریافت خواهد کرد.

مرتبط:

چرا بارسلونا با «رونالد کومان» قهرمان لالیگا نشد؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر