11:42 26 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مینو رایولا دوناروما را به بارسلونا پیشنهاد داد اما در این پیوند به کاتالان‌ها هشدار داد.

به گزارش اسپوتنیک؛ به اساس ادعای روزنامه آ اس، مینو رایولا نماینده جانلوئیجی دوناروما، دروازه‌بان میلان را به بارسا پیشنهاد داد اما به کاتالان‌ها هشدار داده که اگر روسونری در جمع چهار تیم برتر قرار گیرد، دروازه‌بان در ایتالیا خواهد ماند.

قرارداد دوناروما در ماه جون به پایان می‌رسد و روسونری قرارداد جدید 8 میلیون یورویی در سال را به این بازیکن 22 ساله پیشنهاد داده است.

دوناروما و نماینده او مذاکرات جدید را متوقف کرده‌اند زیرا این دروازه‌بان می‌خواهد فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند.

خوان لاپورتا رئیس بارسا دوست نماینده دوناروما است و رایولا به او راه حل، حل بحران مالی باشگاه را پیشنهاد داده است.

با توجه به این‌که مارک آندره تراشتگن یکی از دروازه‌بان‌های پرعلاقه در اروپا است، بارسلونا می‌تواند فروش وی را پرداخت کند و در تابستان به عنوان بازیکن آزاد دوناروما را به خدمت بگیرد اما در صورتی‌که روسونری در میان 4 تیم برتر قرار بگیرد، این امکان وجود ندارد.

آنها برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر برای اولین بار از سال 2013 به یک پیروزی احتیاج دارند. با این حال، آنها همچنین می‌توانند مساوی کنند یا حتی شکست بخورند اما تنها در صورتی که یوونتوس موفق به پیروزی در برابر بولونیا نشود آنها به کسب سهمیه می‌رسند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر