20:10 27 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

گاتزتا دلو اسپورت مدعی شده که آندره آنیلی رئیس یوونتوس روز گذشته با جورجیو کیه لینی دیدار کرد و قرار است این مدافع در پایان فصل از یووه جدا شود و به MLS منتقل شود.

به گزارش اسپوتنیک؛ قرارداد کیه‌لینی در ماه جون به پایان می‌رسد و بر اساس این گزارش، شانس کمی وجود دارد که او برای یک فصل دیگر در تورین تمدید کند.

پیش بینی می‌شود ملی پوش ایتالیایی در جدایی از یوونتوس جانلوئیجی بوفون را دنبال خواهد کرد. اما در حالی‌که این دروازه‌بان می‌تواند در 42 سالگی کار خود را در ایتالیا ادامه دهد، کیه‌لینی ممکن است در خارج از این کشور نقل مکان کند و به یک باشگاه در MLS بپیوندد.

گاتزتا دلو اسپورت گزارش داده که کیه‌لینی روز گذشته با رئیس یوونتوس آندره آنیلی دیدار کرد اما دو طرف هنوز در مورد آینده این مدافع تصمیم نگرفته‌اند.

در این گزاش آمده که آنیلی و کیه لینی "آینده را با هم تصمیم خواهند گرفت" اما بعید است کاپیتان مدت حضورش در تورین را تمدید کند. کیه لینی نمی خواهد برای هیچ باشگاه دیگری در ایتالیا بازی کند و قصد دارد به ایالات متحده برود.

در این گزارش هیچ باشگاه خاصی ذکر نشده اما نشان می‌دهد لیگ آمریکا مقصد احتمالی این مدافع 36 ساله است. کاپیتان رُم ادین ژکو نیز با انتقال به MLS در ارتباط است جایی‌که گزارش می‌شود "ال ای گلکسی" علاقه مند به اطمینان جذب اوست.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر