07:53 26 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مذاکرات واینالدوم با باشگاه بایرن مونیخ خوبی پیش رفته است و این احتمال وجود دارد که ستاره هالندی به جمع باواریایی‌ها بپیوندد.

به گزارش اسپوتنیک، جورجینیو واینالدوم هافبک هلندی و 30 ساله لیورپول باتوجه به اتمام مدت زمان قرارداداش در نظر دارد  در پایان فصل از جمع شاگردان یورگن کلوپ جدا شود.

واینالدوم
© Sputnik / Михаил Киреев

این بازیکن که شدیداً مورد توجه بارسلونا نیز قرار داشت، از پیوستن به این تیم ناامید شده و به دنبال تیم دیگری است.
چندی قبل برخی رسانه ها گزارش داده بودن  که بایرن مونیخ علاقمند است با با این بازیکن با تجربه و کم‌ هزینه همکاری کند و حالا پیوستن او به این تیم آلمانی جدی شده است.
براساس گزارش Sport 1، مذاکرات دو طرف پیشرفت خوبی داشته و به احتمال فراوان بزودی جینی به پیشنهاد واریایی‌ها پاسخ مثبت خواهد داد.
گفته می‌شود که تیم آلمانی به علت آنکه دنبال خرید های گران قیمت در تابستان نیست، برای همکاری با هافبک 30 ساله هالندی اصرار دارد و می‌خواهد این بازیکن را جانشین خاوی مارتینز کند که در شرایط مشابه با واینالدوم در آخر ماه جون آلیانز آرنا را ترک خواهد کرد.
واینالدوم که سابقه حضور در فاینورد، آیندهوون و نیوکاسل یونایتد را در کارنامه دارد، از سال 2016 تاکنون برای لیورپول بازی کرده است و در فصل جاری موفق شده برای در 37، 3 گل به ثمر برساند.

مرتبط:

احتمال انصراف بارسا از جذب واینالدوم بخاطر یک بازیکن جوان
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر