01:53 17 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

امشب در چهارچوب هفته پایانی رقابت‌های لالیگا، چهره قهرمان فصل 2021-2020، مشخص می‌شود و دیدارهای رئال برابر ویارئال و اتلتیکومادرید برابر وایادولید، در حد فینال رقابت‌های جام جهانی جذاب خواهد بود.

به گزارش اسپوتنیک، رقابت‌های لالیگا، یکی از جذاب‌ترین فصل‌های خود را در چند سال آخر برای هواداران فوتبال به رُخ کشیده و امشب پس از کش‌وقوس‌های فراوان، قهرمان این رقابت‌ها مشخص خواهد شد.


دو تیم اتلتیکومادرید و رئال مادرید، شانس برنده شدن عنوان قهرمانی را دارد و رقابت بین تیم دو تیم مادرید بسیار جذاب است. روخی بلانکوس با 2 امتیاز بیشتر نسبت به رئال مادرید مدعی اصلی این رقابت‌ها اند و اگر شاگردان سیمئونه بلغزند و کهکشانی‌ها در بازی شان پیروز شوند، این تیم از عنوان قهرمانی دفاع خواهد کرد.
نشریه‌های اسپانیایی امروز به همین دو دیدار اختصاص یافته و جلدها اصلی آن‌ها با عکس‌های بازیکنان رئال مادرید و اتلتیکومادرید مزین شده است.
مارکا که یک نشریه مادریدی است، در این مورد نوشته است:" به سوی آن (جام)."

 

نشریه آ.اس از ایده "نپتون یا سیبلس" استفاده کرده است.

 

اسپورت اما که نشریه کاتالونیایی است، در مورد هفته پایانی رقابت‌های لالیگا، چنین تیتر زده اس:"پایان غم انگیز" که به وضعیت اسفبار بارسلونا اشاره دارد.

این سه نشریه کمتر با چنین رویکری چاپ شده اند و این موضوع نشان می‌دهد که هفته پایانی رقابت‎های لالیگا، در حد فینال جام جهانی جذب است.

مرتبط:

چرا بارسلونا با «رونالد کومان» قهرمان لالیگا نشد؟
پاداش سه تیم اتلتیکو، رئال و بارسا از رقابت‌های لالیگا مشخص شد
لاپورتا: باید تیمی بسازیم که در لیگ قهرمانان و لالیگا بتوانیم رقابت کنیم!
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر