02:22 20 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

الکس فرگوسن سرمربی سابق منچستریونایتد، در گفت‌وگویی مدعی شد که اگر در فینال لیگ قهرمان در سال 2011، پارک جی سونگ را به عنوان یار مستقیم مهار مسی به زمین می‌فرستاد، این تیم قهرمان می‌شد.

به گزارش اسپوتنیک، دو تیم منچستریونایتد و بارسلونا، در سال 2011، موفق به صعود به دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا شدند و فاینل در ورزشگاه ومبلی برگزار شد که کاتالان‌ها موفق شدند با نتیجه 1-3 به پیروزی رسیدند و عنوان قهرمانی را کسب کردند.

سر الکس فرگوسن سرمربی سابق منچستریونایتد، 10 سال پس از این بازی یک گفت‌وگوی اینترنتی به همراه گری نویل شرکت کرد و در مورد این شکست صحبت کرد.

این مرد اسکاتلندی مدعی شد که اگر در فینال لیگ قهرمان در سال 2011،  پارک جی سونگ را به عنوان یار مستقیم مهار مسی به زمین می‌فرستاد، این تیم قهرمان می‌شد.

او گفت:" باید در بین دو نیمه پارک جی سونگ را به زمین می‌آوردم تا مسی را مهار کند. این دلیلی بود که چرا مقابل بارسلونا در ویمبلی شکست خوردیم. می‌خواستم این کار را بین دو نیمه انجام دهم اما گفتم خب... ما به تازگی گل تساوی را زده‌ایم و شاید بازی تفاوت پیدا کند. شاید در بازی بهتر پیش برویم. در 10 دقیقه پایانی نیمه اول خوب بودیم. گل تساوی را به ثمر رساندیم و حتی شانس پیش افتادن را هم داشتیم. اگر پارک جی سونگ را مقابل مسی قرار داده بودم فکر می‌کنم می‌توانستیم آن‌ها را شکست دهیم. واقعا این گونه فکر می‌‌کنم."

این در حالی‌ست که مسی در آن دیدار بسیار درخشان ظاهر شد و توانست از پشت محوطه جریمه دروازه فن درسار را که قبل از آن بیرون از محوطه جریمه گُل دریافت نکرده بود، باز کند و در دو گُل دیگر کاتالان‌ها نیز تأثیر مستقیم داشت.

مرتبط:

ستاره یونایتد: صحبت نکردن با فرگوسن برایم حسرت شده است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر