08:28 26 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم فرانسوی پاری‍‌‌سن‌جرمن مدعی است که از حضور در این تیم بسیار خوشحال است و این باشگاه ابزار لازم برای قهرمانی در جام‌های بزرگ را دارد.

به گزارش اسپوتنیک، کیلیان امباپه تاکید کرده است که از بودن در پاری‌سن‌جرمن خوشحال است اما دوست دارد باشگاهی که در آن فعالیت می‌کند در لیگ قهرمانان موفق باشد.

امباپه در تازه‌ترین مصاحبه‌اش درخصوص ارتباطش با باشگاه پاریسی اظهار داشت:«همه می‌دانند چه چیزی مرا به باشگاه پیوند می‌دهد. همیشه قدردان ریاست و تمام مربی‌هایم بوده‌ام. من می‌خواهم برنده شوم. می‌خواهم جایی باشم که بتوانم برنده شوم. به نظرم پی‌اس‌جی باشگاهی است که چنین پروژه‌ای دارد.»
امباپه در ادامه افزود:«می‌خواهم همیشه برنده باشم. احساس می‌کنم جایی هستم که می‌توانم به این خواسته برسم. به نوعی وجود پروژه‌ای منسجم و قابل اتکا را پیرامون خودم حس می‌کنم. من برای فوتبال زندگی می‌کنم به همین دلیل پروژه ورزشی که با آن درگیر می‌شوم، اهمیت دارد.»
ستاره جوان پاریسی‌ها در پایان اظهار داشت:«با باشگاه در حال مذاکره و گفت‌وگو هستم و خواهیم دید که چه اتفاقی خواهد افتاد. در هر صورت، از چهار سال استثنایی که اینجا گذراندم، واقعا خوشحالم. کاملا با باشگاه شفاف هستم؛ همه از رابطه من با باشگاه، شهر پاریس و کشور فرانسه مطلع هستند. سرنوشت هرچه باشد اتفاق می‌افتد.»

مهاجم فرانسوی پی‌اس‌جی تنها یک سال دیگر با این تیم قرارداد دارد و شایعاتی مبنی بر پیوستن وی به رئال مادرید به گوش می‌رسد.

 

 

مرتبط:

نیمار همچنان زیر سایه؛ امباپه بهترین بازیکن لیگ فرانسه شد
واکنش رییس باشگاه پاری‌سن‌جرمن به شایعات جدایی کیلیان امباپه
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر