10:37 19 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

گرت بیل پس از پایان رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، به اسپانیا بازگشت اما در مورد های آینده خود سکوت خواهد کرد زیرا صحبت در این مورد باعث هرج‌ومرج خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، گرت بیل ستاره قرضی رئال مادرید در تاتنهام، ساعاتی پس از پیروزی این تیم برابر لستر با نتیجه 2-4، که این بازیکن ولزی موفق به دبل در آن دیدار شده بود، به پایتخت اسپانیا برگشت و ال‌چرینگیتو تصاویر این بازیکن را در میدان هوایی مادرید منتشر کرد.

بیل در زمان حضور در مادرید در مورد های آینده خود سکوت خواهد کرد زیرا صحبت در این مورد باعث هرج‌ومرج خواهد شد.

این بازیکن ولزی به اسکای اسپورت گفته است که در مورد آینده‌اش پس از رقابت‌های یورو تصمیم‌گیری خواهد کرد و در حال حاضر تمام توجه‌اش به این رقابت‌ها است.

به نظر می رسد که تاتنهام پیشنهاد برای تمدید قرض بیل برای یک فصل دیگر به رئال مادرید ارائه داده و باید دید که پرز با این موضوع موافقت خواهد کرد یا خیر.

رسانه‌های مادریدی اما مدعی اند که آینده بیل در کنار رقابت‌های یورو، به سرمربی آینده تاتنهام نیز ربط دارد و دانیل لوی رییس باشگاه تاتنهام تصمیم دائمی کردن قرارداد بیل را به سرمربی بعدی واگذار خواهد کرد.

این در حالی‌ست که قبل از این و در ماه مارچ زمانی که بیل در تیم ملی ولز حضور داشت، گفته بود که پس از پایان دوره قرضی خود در اسپرز، به مادرید برمی‌گردد.

 

مرتبط:

لستر 2 تاتنهام 4؛ بیل لک‌لک‌ها را به لیگ اروپا رساند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر