09:04 26 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پپ گواردیولا در نشست خبری از آمادگی کامل تیمش برای فینال لیگ قهرمانان اروپا خبر داد و بیان داشت که آماده تاریخ‌سازی اند.

به گزارش اسپوتنیک، شنبه آینده روز شنبه دو تیم چلسی و منچسترسیتی در چهارچوب فینال لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه دراگو پورتوی پرتگال به مصاف یک دیگر خواهند رفت تا چهره قهرمان این فصل قهرمان اروپا مشخص گردد.

در آستانه این دیدار مهم پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی، از آمادگی کامل تیمش برای فینال لیگ قهرمانان اروپا خبر داد و بیان داشت که آماده تاریخ‌سازی اند.

او در کنفرانس خبری این دیدار با خبرنگار گُل گفت:" بازیکنانم آماده هستند. می‌دانم که آن‌ها در چه وضعیتی قرار دارند و من نمی‌خواهم در یک یا دو جلسه تمرینی آینده، تغییراتی ایجاد کنم. برخی از بازیکنانم برای سال‌های زیادی است که می‌شناسم، اما باید بگویم که هنوز ترکیب اصلی را مشخص نکرده‌ام."
وی در ادامه افزود:" در ابتدای فصل فکر نمی‌کردم که ما بتوانیم به فینال لیگ قهرمانان برسیم. ما از رسیدن به فینال بسیار خوشحالیم، اما می دانید که اگر بزرگ فکر نکنید، به چیزهای بزرگ نخواهید نرسید و در آن صورت قهرمانی دور از دسترس خواهد بود. ما می‌خواهیم در لیگ قهرمانان تاریخ سازی کنیم."

پپ در حالی این صحبت‌ها را مطرح کرده است که در این فصل فاتح لیگ برتر انگلیس و جام اتحادیه شده است و به دنبال سومین جام خودش است.

مرتبط:

هری کین می‌خواهد به پپ گواردیولا بپیوند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر