23:19 18 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی منچسترسیتی از سوی اتحادیه مربیان حرفه‌ای لیگ به عنوان بهترین سرمربی سال فوتبال انگلستان انتخاب شد.

به گزارش اسپوتنیک، پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی پس از دو قهرمانی با این تیم در مسابقات داخلی، عنوان بهترین مربی سال انگلیس را توسط اتحادیه مربیان لیگ این کشور به دست آورد.

سیتیزن‌ها در 4 سال اخیر سومین قهرمانی خود را در لیگ برتر بدست آوردند و در فاصله‌ای 12 امتیازی با سایر رقبا بر بام جزیره ایستادند. این دومین عنوان برای پپ گواردیولا است. سیتیزن‌ها همچنین به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه یافتند و روز شنبه هفته آینده در این مسابقه به مصاف چلسی می‌روند.

پپ که سال 2018 هم این جایزه را برده بود، پس از کسب مجدد این عنوان گفت:«خوشحالم برای بار دوم این جایزه را بردم. این عنوان با رأی همکارانم به دست آمد و برای من همانند یک جام، ویژه است. کسب چنین جایزه‌ای تنها زمانی ممکن است که یک سرمربی توسط افراد کاملاً حرفه‌ای احاطه شود. بازیکنان من فوق‌العاده بودند و فداکاری و حرفه‌ای‌گری آنها هرگز متزلزل نشده است؛ حتی در پُرچالش‌ترین فصلی که با آن مواجه بودم

گواردیولا در سال 18-2017 هم این جایزه را بدست آورده بود، هنگامی که منچستر سیتی به امتیاز 100 دست یافته بود. بر این اساس وی جایزه سرالکس فرگوسن را بدست آورد.

 

 

مرتبط:

گواردیولا زمان رفتنش به سری آ را اعلام کرد
گواردیولا: به دنبال تاریخ‌سازی هستیم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر