14:24 15 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

گزارش‌های متعدد از اسپانیا می‌رساند که جلسه رییس باشگاه بارسلونا به سرمربی این باشگاه نتیجۀ در پی نداشته و بزودی در جلسه دیگر سرنوشت کومان مشخص خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، پس از ناکامی‌های آخر بارسلونا در رقابت‌های لالیگا و از دست رفتن عنوان قهرمانی، قرار بر این شد که امشب جلسۀ میان خوان لاپورتا رییس باشگاه و رونالد کومان سرمربی این باشگاه برگزار در مورد آینده این سرمربی هالندی تصمیم اتخاذ گردد.

این جلسه ساعاتی قبل برگزار شد اما پس از نیم ساعت بدون نتیجه به پایان رسید تا آینده‌ رونالد کومان همچنان در هاله‌ای از ابهام باشد.

براساس گزارش‌های مارکا، کوپه و راک ون، در این خصوص فصل گذشته بحث و نتایج فصل گذشته را مورد تحزیه و تحلیل قرار گرفته و برای بررسی های بیشتر و تعیین آینده کومان قرار شد جلسه دیگری در روز دیگری انجام شود.

همچنان  موندو و کادنا سر همین موضوع را تایید و اعلام کردند که تصمیم نهایی به شخص خوان لاپورتا منتهی خواهد شد و در جلسه بعدی او تصمیمش را به رونالد کومان اطلاع خواهد داد.

گفته می‌شود که هیئت مدیره به ماندن کومان خوشبین اند و از لاپورتا خواسته اند به کومان یک فصل دیگر فرصت دهد تا خودش را ثابت کند.

مرتبط:

نشانه‌های ماندن کومان در بارسا؛ آغاز روند جذب ستاره‌های مورد نظر برای فصل جدید + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر