07:00 26 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اریک گارسیا مدافع جوان منچسترسیتی، در مورد مقایسه خودش با پیکه صحبت کرد و اظهار داشت که تفاوت زیادی وجود دارد زیرا همتایش در بهترین تیم شهر منچستر بازی نکرده است.

به گزارش اسپوتنیک، اریک گارسیای 20 ساله، قرار است تابستان امسال به بارسلونا بپیوندد و قراردادش در منچسترسیتی تا چند روز دیگر به پایان می‌رسد.

وی مسیری را که جرارد پیکه چندین سال قبل طی کرد و از آکامی لاماسیا به منچستریونایتد و دوباره به نیوکمپ باز گشت را در پیش دارد و با مدافع کهنه‌کار بلوگرانا مقایسه می‌شود. این مدافع به باور بسیاری از کارشناسان آینده درخشانی دارد و در بارسا جایگزین خوبی برای جرارد خواهد بود.

مدافع سیتی در مورد این مقایسه و چند مورد دیگر با L'Esportiu، گفت‌وگویی انجام داد و اظهار داشت که برعکس جرارد پیکه، وی در بهترین تیم شهر منچستر حضور دارد.

گارسیا گفت:" جرارد به همه چیز رسیده است، او یکی از بهترین مدافعان میانی جهان است. او بیشتر شناخته می شود اما من تازه کارم را شروع می‌کنم. بنابراین تنها مقایسه ممکن این است که ما هر دو اهل لاماسیا هستیم و در منچستر زندگی می کردیم اما او در تیمی بود که خیلی خوب نبود. من شانس بیشتری داشته‌ام و توانسته‌ام در بهترین تیم منچستر بازی کنم."

وی در مورد بازگشت به بارسا گفت:" بازگشت به بارسلونا اقدامی شجاعانه است. من در مورد آینده‌ام فکر کرده‌ام، درمورد آنچه که اکنون فکر می کنم بسیار مطمئن هستم."

گارسیا در حالی به بارسلونا می‌گردد که این بازیکن در زمستان گذشته شدیداً مورد توجه بارسلونا قرار داشت اما سیتی مجوز جدایی او را صادر نکرد.

 

مرتبط:

پیکه: رئال ثبات لازم برای قهرمانی را ندارد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر