08:37 26 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ممفیس دپای مهاجم هالندی لیون به ماندن رونالد کومان در بارسلونا ابراز امیداوری کرد و این نشان می‌دهد که جذب او به ماندن مربی هالندی مرتبط است.

به گزارش اسپوتنیک، ممفیس دپای پس از روی کار آمدن رونالد کومان به عنوان سرمربی بارسلونا، مورد توجه این تیم قرار گرفت و سرمربی هالندی از مدیران باشگاه خواست تا هموطنش را به خدمت بگیرند.

بارسا زمستان گذشته به جذب دپای بسیار نزدیک شد اما به دلیل مشکلات مالی موفق به جذب این بازیکن نشد و حالا که او رایگان است، این تیم بار دیگر به سراغش رفته است.

پیوستن دپای به بارسلونا در تابستان پیشرو بستگی به ماندن رونالد کومان در این تیم دارد و اگر سرمربی هالندی نماند، احتمال حضور دپای در بارسا منتفی است.

در همین حال دپای ابراز امیدواری به ماندن کومان در بارسلونا کرد و اظهار داشت که در حال حاضر تمام تمرکزش روی رقابت‌های یورو است.

او به رسانه‌ها گفت:" جدا از این که فصل بعد در چه تیمی حضور خواهم داشت، دوست دارم رونالد کومان به کار خود در بارسلونا ادامه دهد. البته در حال حاضر من صد درصد بر روی درخشش در ترکیب تیم ملی هالند در رقابت های یورو 2020 تمرکز کرده ام و با عملکرد درخشان در مراحل پایان این رقابت‌ها حضور یابیم."

دپای در حالی به ماندن کومان در بارسا ابراز امیدواری کرده که زمزمه‌های اخراج او به دلیل کسب نتایج ضعیف شنیده می‌شود و ممکن است او اخراج شود.

مرتبط:

توافق دپای با بارسا به یک شرط
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر