20:55 27 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اولیویه ژیرود و سزار آزپیلیکوئتا برای آشنایی بیشتر با جام نقره‌ای جدید چلسی وقت تلف نکردند.

به گزارش اسپوتنیک؛ اولیویه ژیرود و سزار آزپیلیکوئتا پس از غلبه بر منچسترسیتی در بازی فینال دیشب، صبح امروز با جام قهرمانی صبحانه خوردند که ژیرود تصاویر آنرا در توییترش به اشتراک گذاشت.

در حالی که آزپیلیکوئتا در کنار جام نقره‌ای برای نوشیدن قهوه صبحگاهی خود در پورتو نشسته بود.

پس از بازی، آزپیلیکوئتا گفت که او در انتظار یک دوره پایدار چلسی است و این باشگاه منتقدین‌اش را ساکت کرده است.

کاپیتان چلسی گفت: "وقتی در باشگاهی مانند چلسی بازی می‌کنید، همیشه به آینده فکر می نمائید. این کار تمام شد، ما بسیار خوشحال هستیم، جشن خواهیم گرفت، ما بعد از 9 سال دوباره قهرمان اروپا هستیم، دومین بار در تاریخ ما."

او اضافه کرد: "فوتبال این‌گونه است، آنهایی که به یورو می‌روند چالش جدیدی پیش رو دارند، ما در لیگ برتر باز خواهیم گشت، جایی را که می‌خواستیم تمام کنیم تمام نکردیم و می‌خواهیم برای همه مبارزه کنیم."

ستاره اسپانیایی افزود: "در چلسی، همیشه می‌فهمیدم که ما برای هر بازی می‌رویم، برای هر جام می‌جنگیم و خوشحالم که می‌توانم جامی را که قبلاً از دست داده‌ام، بدست آورم. ...ما بخشی از تاریخ چلسی هستیم و سپس به دنبال چالش بعدی خواهیم بود. افتخار می‌کردم تیم را بیرون ببرم اما همانطور که قبل از بازی گفتم، می‌خواستم غرور داشته باشم. البته برای بالا بردن جام، هدایت تیم، این باشگاه، پس از 9 سال حیرت انگیز است که این شانس را بدست آورم و از همه هم تیمی‌هایم متشکرم، برای کادرفنی، ایجاد این لحظه باورنکردنی است. لحظاتی که به وجود می‌آید بسیار احساسی بود و البته من بسیار خوشحالم."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر