17:13 23 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

روبرتو مارتینز سرمربی تیم ملی بلجیم احساس می‌کند که مدافع چلسی مستحق دریافت کارت سرخ پس از برخورد در نیمه دوم فینال پورتو است.

به گزارش اسپوتنیک؛ کوین دی بروین بازیکن منچسترسیتی و بلجیم پس از شکستگی بینی‌اش در جریان بازی دیشب پس از برخورد با آنتونیو رودیگر مدافع چلسی در نیمه دوم فینال لیگ قهرمانان اروپا 2021، اکنون برای حضورش در یورو 2020 شک و تردیدهایی را ایجاد کرده است.

دی بروین بعد از برخورد، از سوی متئو لاهوز کارت زرد گرفت. بازیکن سیتی برای آزمایش به بیمارستان منتقل شد که نتایج آن توسط خود بازیکن تایید گردید. اکنون وی باید به دلیل این مصدومیت آیا او قادر به حضور در تیم بلجیم برای یورو 2020 است، که در کمتر از دو هفته دیگر شروع می‌شود یا خیر.

انتقاد مارتینز

روبرتو مارتینز سرمربی تیم ملی بلجیم از احتمال از دست دادن یکی از بازیکنان اصلی‌اش در آستانه مسابقات قهرمانی اروپا که از 11 جون آغاز می‌شود، عصبانی شد. مربی اسپانیایی مصمم بود که باید به رودیگر کارت سرخ مستقیم نشان داده می‌شد.

سرمربی بلجیم اظهار داشت: "به نظر من، رودیگر خوش شانس بود که فقط با یک زرد از زمین بازی بیرون شد. پس از مشاهده چندین بار حادثه، اکنون تردید وجود دارد که وی کوین را با شانه خود در یک چالش بیش از حد و بی خردانه گرفتار کرده است. کوین بازیکنی نیست که به راحتی به زمین برود و فقط با نگاه کردن به چهره او می‌توانید میزان تأثیر را ببینید.

عذرخوانی رودیگر

ستاره چلسی در پی تویت دی بروین خیلی زود خواستار بخشش شد: "واقعاً از مصدومیت دی بروین متاسفم. البته این از سوی من عمدی نبود - من قبلاً شخصاً با کوین در ارتباط بوده‌ام و من واقعاً آرزوی بهبودی سریع برای او دارم و امیدوارم که بتوانیم خیلی زود دوباره او را در زمین ببینم."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر