14:16 24 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 20
ما را در دنبال کنید

امروز نامه جنجال آفرین زین الدین زیدان برای هواداران، مثل صخره بر سر سران باشگاه مادریدی به خصوص فلورنتینو پرز پایین آمد.

به گزارش اسپوتنیک؛ پیش از این از بروفاکس لیونل مسی برای بارسا به عنوان سند جنجالی فوتبال اسپانیا یاد می‌شد اما نامه سرگشاده زیزو به هواداران رئال این رکورد را شکست. او در آن از دلایل استعفای خود خبر داد که مثل پوتک به سر سران رئال پایین آمد.

سرمربی فرانسوی از نداشتن اطمینان، فراموش شدن افتخارات و موفقیت‌های قبل، درز دادن عمدی خبرها به خبرنگاران توسط باشگاه و عدم یک پروژه قوی ورزشی را از دلایل استعفای خود یاد کرد. رئال با زیزو در این فصل برای کسب لالیگا و لیگ قهرمانان شانس قهرمانی داشت ولی هیچکدام برای ماند وی کافی نبود.

پرز حالا یا باید به همان بیانیه قبلی در مورد استعفای زیدان کفایت کند یا برای توضیح ه‌چون سوپرلیگ، در یکی از برنامه‌های رسانه‌ای پاسخ اتهامات زیدان را بدهد، پاسخ مربی که دوران باشکوهی را برای مادریدی‌ها ثبت تاریخ نمود.

زیزو در نامه خود ضمن انتقاد از سران باشگاه، به خبرنگارانی حمله کرد که در نشست‌های خبری بیشتر وقت را به سوالات حاشیه‌ای و به جنجال بُردن تیم‌اش اختصاص می‌دادند و آنان کمتر سوال فنی و فوتبالی داشتند.

جدایی زیزو مثل دور قبلی شاید بتواند تأثیرات منفی به مدت زمان روی رئال بگذارد.

شاید جذب کیلیان امباپه در تابستان بتواند مرحمی بر زخم جدایی زیزو بگذارد اما همه اتفاقات غرور انگیز انتهای یک فصل خسته کننده و پرفشار، تنها با یک نامه تحت تاثیر قرار گرفت.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر