00:41 14 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

الکساندر چفرین، رییس اتحادیه فوتبال اروپا، باشگاه‌های رئال مادرید، یوونتوس و بارسلونا را تهدید برای یوفا عنوان کرد.

به گزارش اسپوتنیک، جنگ تیم‌های رئال مادرید، یوونتوس و بارسلونا با اتحادیه فوتبال اروپا ادامه دارد و هر سه باشگاه با وجود تهدیدات بسیار سنگین، هنوز از حضور در رقابت‌های سوپر لیگ انصراف نداده‌اند.

هر دو طرف در گفت‌وگو‌های شان هم‌دیگر را به خلق مشکلات و بردن فوتبال به سمت‌ پرتگاه متهم می‌کنند و مدعی اند که فوتبال در خطر است.

الکساندر چفرین رییس اتحادیه فوتبال اروپا( یوفا) بار دیگر و در تازه‌ترین گفت‌وگوی خودش، باشگاه‌های رئال مادرید، یوونتوس و بارسلونا را تهدید برای یوفا عنوان کرد.

وی به تلگراف گفت:" همه و حتی آن‌هایی که اندک‌ترین اطلاعات را دارند، به این درک رسیده اند که موضوع سوپر لیگ به پایان رسیده است. به نظرم این سه باشگاهی که هنوز فکر می کنند سوپرلیگ پابرجا است، به طریقی به ما کمک کرده اند چرا که حالا صحبت درباره اهمیت وحدت و دیگر چیزها بسیار آسان تر است زیرا می توانیم به آن‌ها بگوییم اگر از این چیزها خوش‌تان نمی‌آید بروید و در همان سوپرلیگ خودتان بازی کنید. برخی‌ها ادعا دارند که مالکان آمریکایی باشگاه‌های انگلیسی مقصر این وضعیت اند اما فراموش می‌کنند که یک باشگاه ایتالیایی و دو باشگاه اسپانیایی هستند که به مشکلات می‌افزایند. ما 244 باشگاه اتحادیه باشگاه های اروپا صحبت می کنم، مشخص است که این سه باشگاه چندان هم محبوب نیستند."

این در حالی‌ست که اخیراً یوفا به علیه این سه تیم پرونده تشکیل داد و این احتمال وجود دارد که محرومیت‌هایی سنگینی برای این تیم‌ها در نظر گرفته شود.

مرتبط:

تقابل یوفا با سوپرلیگ؛ خطر بیخ گوش اداره چفرین
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر