23:27 18 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

زلاتان ابراهیموویچ ستاره کهنه‌کار میلان، به موضوع حضور مائورو ایکاردی در این تیم واکنش نشان داد و اظهار داشت که درهای روسونری به روی ستاره‌ها با کیفیت باز است.

به گزارش اسپوتنیک، ایکاردی 27 ساله تابستان سال گذشته در پی سرد شدن رابطه‌اش با مدیران باشگاه اینترمیلان و کنار گذاشته شدن از برنامه‌های تاکتیکی آنتونیو کونته، به طور قرضی به پاریسن‌جرمن پیوست و در آغاز فصل گذشته قراردادش با این باشگاه فرانسوی دائمی شد.

این بازیکن که در این فصل لوشامپیونه درخشش چندانی نداشت، حالا در آستانه جدایی قرار دارد و می‌خواهد به ایتالیا بازگردد.

از سویی هم میلان که پس از چند سال به رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا صعود کرده است، به دنیال تقویت خط حمله خودش است و گزارش‌ها می‌رساند که ایکاردی هدف اصلی این باشگاه شمرده می‌شود.

مدیران باشگاه میلان، ستاره آرجانتینی را زوج ایده آل برای ابراهیموویچ می دانند و معتقد اند اگر ایبرا تصمیم به ترک این باشگاه را بگیرد، ایکاردی بهترین جانشین وی خواهد بود.

در همین حال زلاتان از این موضوع استقبال می‌کند و مدعی‌ست که که درهای روسونری به روی ستاره‌ها با کیفیت باز است.

او در این مورد به Striscia La Notrizia، گفت:" من همیشه از پیوستن هر بازیکنی که بتواند به تیم کمک کند، حمایت می‌کنم، اما باشگاه در این مورد تصمیم خواهد گرفت."

این در حالی‌ست که ایکاردی سابقه بازی برای تیم هم‌شهری روسونری را دارد و این می‌تواند سبب جنجال‌های برای این بازیکن در شهر میلان شود.

مرتبط:

ایکاردی در سه‌راهی تیم‌های ایتالیایی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر