08:42 20 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ویسنته دل‌بوسکه سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا و رئال مادرید، در گفت‌وگویی به تمجید از زین‌الدین زیدان پرداخت و از سپردن هدایت لوس بلانکوس را به رائول استقبال کرد.

به گزارش اسپوتنیک، زین‌الدین زیدان چند روز قبل از هدایت رئال مادرید به دلیل رفتار نامناسب مدیران استعفأ داد و حالا باشگاه تصمیم دارد تا یکی از میان آنتونیو کونته و رائول گونزالس را به عنوان سرمربی جدید تیم انتخاب کند.

ویسنته دل‌بوسکه سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا و رئال مادرید، امروز در افتتاحیه آکادمی فوتبالش، در مورد جدایی زیدان و سپردن هدایت کهکشانی‌ها به رائول صحبت کرد و سرمربی فرانسوی را نماینده بسیار خوبی مادریدیستا‌ها عنوان کرد.

او در مورد قطع همکاری زیدان با رئال گفت:" او به خوبی جدا شد و رفتاری بسیار خوب داشت. مطمئن هستم که شما باید مطالب و حاشیه‌ها را مطالعه کنید اما او ثابت کرده که یک مادریدیستا است. او همیشه یک نماینده خوب برای رئال مادرید بوده که با شکوه و وقار به بهترین شیوه ممکن پرچم و لوگوی رئال مادرید را ارائه کرده."
این سرمربی افسانوی در ادامه در مورد رائول حرف زد و گفت:" خیلی خوشحال می‌شوم که او را روی نیمکت تیم ببینم. او می‌تواند به خوبی رختکن را کنترل کند و احساس کوچک بودن نسبت به بقیه نداشته باشد."

دل بوسکه در حالی این صحبت‌ها را مطرح کرده است که هم زیدان و هم رائول در زمان حضورش در رئال مادرید شاگردانش بوده اند.

مرتبط:

دل بوسکه: از اخراج والورده شوکه شدم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر