10:03 17 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه پاریسن‌جرمن برای این که بتواند کلیان امباپه را به ماندن در این باشگاه ترغیب کند، به دنبال جذب چند بازیکن مطرح و صاحب نام است.

به گزارش اسپوتنیک، قرارداد کلیان امباپه ستاره فرانسوی پاریسن‌جرمن تا پایان ماه جون سال 2022، با باشگاه پاریسی قرارداد دارد و با وجود تلاش‌های فراوان پی‌اس‌جی، این بازیکن برای تمدید قرارداد آماده نشده است.

امباپه که شدیداً مورد توجه رئال مادرید قرار دارد، خواهان جدایی است و می‌خواهد به فوتبال در مادرید ادامه دهد.

پاریسن‌جرمن اما به دنبال راه‌های جدیدی است تا این بازیکن را به ماندن ترغیب کند و یکی از این راه‌ها جذب بازیکنان مطرح و صاحب نام است تا تیم را بیشتر رقابتی بسازد.

این باشگاه خواهان جذب اشرف حکیمی مدافع راست اینتر برای سمت چپ خط دفاعی است و در صورت ناکامی در جذب این بازیکن به سراغ تئو هرناندز مدافع چپ میلان خواهد رفت.

در سمت راست نیز کایل واکر از سیتی و کیران تریپیر از اتلتیکومادرید اهداف پی‌اس‌جی است و لئورنادو تلاش دارد تا یکی از این بازیکنان را برای تقویت سمت راست به خدمت بگیرد.

همچنان رونالدو و مسی دو گزینه این باشگاه اند و سران پی‌اس‌جی برای اهداف تبلیغاتی و این که هر دو بازیکن مطرح با پول اندک قابل دسترس اند، به خدمت خواهند گرفت.

در صورتی که پی‌اس‌جی در جذب این بازیکنان موفق شود، با توجه به ماندن نیمار، امباپه نیز به ماندن راضی خواهد شد زیرا زیدان هم از رئال جدا شده و این بازیکن دوست ندارد زیر نظر کارلو آنچلوتی کار کند.

مرتبط:

امباپه: رونالدو و مسی بازیکنان غیرقابل مقایسه هستند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر