10:44 17 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سران بارسلونا در برابر پیشنهاد پی‌اس‌جی برای جذب واینالدوم ایستادگی خواهند کرد و تصمیم دارند با ارائه پیشنهاد خوب‌تر جذب هافبک واینالدوم را نهایی سازند.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا هفته گذشته مذاکرات بسیار خوبی با نماینده جورجینو واینالدوم داشت و دو طرف به توافق شفایی دست یافته بودند و به نظر می‌رسد کاتالان‌ها جذب این بازیکن را به صورت رسمی اعلام کنند.

باشگاه پاریسن‌جرمن اما از راه رسید و پیشنهاد مالی خوبی به واینالدوم ارائه داد و این موضوع توافق نماینده هافبک هالندی را با بلوگرانا برهم زد زیرا پیشنهاد بارسا نسبت به پی‌اس‌جی کمتر و با بندهای متغییر فراوان بود که سبب می‌شد پول به صورت مستقیم به دست مدیر برنامه‌های و خود بازیکن نرسد.

پیشنهاد پی‌اس‌جی اما برعکس از لحاظ مالی بسیار جذاب بود که پول زیادی به جیب واینالدوم و مدیر برنامه‌های وی می‌ریخت.

براساس گزارش اسپورت، سران بارسلونا تسلیم نخواهند شد و تصمیم دارند با فشار بیشتر از طریق کومان و ارائه پیشنهاد بهتر، واینالدوم را از پیوستن به پاریسن‌جرمن منصرف کنند و او را به خدمت بگیرند.

با ماندن کومان و آمدن احتمالی ممفیس دیپای، سران بارسا امیدوار اند که وینالدوم بخاطر احساس راحتی با این دو هالندی پیشنهاد جدید را بپذیرد و به جمع کاتالان‌ها اضافه شود.

واینالدوم زیر نظر مربی ای کار خواهد کرد که او را کاملاً بشناسد و در طول فصل دقیقه‌های زیادی به او فرصت دهد، این مهم با توجه به این واقعیت است که جام جهانی 2022 نزدیک است و هافبک هالندی می‌خواهد با پیراهن لاله‌های نارنجی در این رقابت حضور یابد.

بارسلونا امیدوار است جذب این بازیکن را قبل از آغازمسابقات یورو نهایی سازد و به سمت سایر خریدهای خودش و جدایی برخی بازیکنان دیگر برود.

مرتبط:

دیپای در یک قدمی بارسا؛ فقط یک امضا تا بارسایی شدن واینالدوم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر