16:40 23 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

الکساندر چفرین به حملات اش بر علیه باشگاه‌های شورشی به خصوص یوونتوس پایان نمی‌دهد.

به گزارش اسپوتنیک؛ الکساندر چفرین رئیس یوفا قصد صلح با آندره آنیلی رئیس اجرایی یوونتوس ندارد. او به حملات‌اش پس از سوپرلیگ اروپا همچنان بر علیه آنیلی ادامه می‌دهد.

رئال مادرید، بارسلونا و یوونتوس سخت‌ترین سخنان را از رئیس اسلوانیایی دریافت کرده‌اند و سران باشگاه ایتالیایی آخرین هدف انتقادات رئیس یوفا هستند.

چفرین به روزنامه "سو فوت" گفت: "ما می‌توانیم قهرمانان اصلی را به سه دسته تقسیم کنیم. من آندره آنیلی را در وهله اول قرار می‌دهم، این شخصی است. از نظر من، این مرد دیگر وجود ندارد. فکر کردم ما دوست هستیم اما او تا آخرین لحظه به من دروغ گفت. روزی اطمینان حاصل کرد، وقتی‌که روز قبل از آن همه اسناد لازم برای راه اندازی سوپرلیگ را امضا کرده باشم، دیگر نگران نیستم."

رئیس یوفا همچنان به حمله‌اش ادامه می‌دهد: "در دسته دوم من گروهی از رهبران را قرار می‌دهم كه آنها را بسیار نزدیك به خود می‌دانستم و از این‌كه آنها پیش از این به من نگفتند كه قصد انجام چه کاری را دارند، متاسفم. سرانجام در گروه آخر مدیرانی هستند که من با آنها ارتباط ممتازی نداشته‌ام. من آنها را سرزنش نمی‌کنم اما آنها نیز با عواقب عملکرد خود مواجه خواهند شد."

شکاف کاملاً بین یوفا و باشگاه‌های اصلی حمایت کننده از پروژه سوپرلیگ اروپا است. با پرونده علنی مجازات احتمالی یوونتوس، رئال مادرید و بارسلونا "فوق العاده" در انتظار پایان نیست.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر