11:52 15 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

متس هوملس، مدافع تیم ملی آلمان، مدعی شده که مانشافت اشتباهات جام جهانی‌ 2018 روسیه و جام ملت‌های 2016 فرانسه را تکرار نخواهد کرد و این‌بار تحقیری در کار نیست.

به گزارش اسپوتنیک، تیم ملی آلمان پس از نمایش درخشان و قهرمانی در رقابت‌های جام جهانی 2014 برازیل، در رقابت‌های جام‌ ملت‌های اروپای 2016، و جام جهانی 2018 روسیه، نمایش خوبی نداشت و با نتایج بسیار ضعیف و تحقیرآمیز از هر دو رقابت کنار رفت. 

این موضوع سبب شده تا کارشناسان به درخشش مانشافت در رقابت‌های یورو 2020، نیز چندان خوش‌بین نباشند و این تیم را در جمع مدعیان اصلی نشمارند.

متس هوملس مدافع باتجربه مانشافت که پس از نزدیک به دو سال به تیم ملی بازگشته است، می‌گوید که شرایط تیم ملی کشورش فرق کرده است و با احساس متفاوتی که دارند، دیگر تحقیر نخواهند شد.

وی این موضوع در گفت‌وگو با کیکر بیان کرد و گفت:" می‌توانم صادقانه بگویم که احساس حالا بسیار متفاوت از احساس آن روزهاست. همه می‌خواهند مانند یک تیم رفتار کنیم. همه آماده فداکاری برای تیم هستند. می‌توانیم پیش برویم. در مسیر درستی قرار داریم. می‌دانیم که مهارت لازم برای برنده شدن در این مسابقات را داریم. در آن زمان (جام جهانی) ما مشکل داشتیم و هنوز به یک تیم تبدیل نشده بودیم. نه در تمرینات و نه در خود بازی. این مسئله برای ما در دیدار مقابل فرانسه رخ نخواهد داد. نباید دوباره چنین مسئله‌ای برای ما اتفاق بیفتد و نگاه‌ما به عنوان یک تیم را از دست بدهیم."

آلمان در رقابت‌های یورو، در گروه مرگ قرار دارد و با تیم‌های فرانسه، پرتگال و مجارستان هم‌گروه است و با توجه به نتایج گذشته، شانس این تیم برای صعود از این گروه نسبت به دو فینالست دوره قبلی یورو، بسیار کمرنگ است.

مرتبط:

انتقاد شدید ستاره سابق مانشافت از عملکرد ستارهای فعلی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر