22:32 17 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

به نظر می‌رسد که باشگاه پاریسن‌جرمن پس از جورجینو واینالدوم، جیانلوئیجی دوناروما را نیز از بارسا دور کرده و این بازیکن را به خدمت خواهد گرفت.

به گزارش اسپوتنیک، جیانلوئیجی دوناروما، گُلر سابق میلان که قراردادش با این باشگاه به پایان رسیده است، اخیراً مذاکرات خوبی با بارسلونا داشت و به نظر می‌رسید که انتقال او به این باشگاه بزودی نهایی شود اما مذاکرات بدون دلیل به بن‌بست خورد و این بازیکن از بلوگرانا دور شد.

دلیل دور شدن این بازیکن جوان از بارسا حالا مشخص شده و رسانه‌های ایتالیایی مدعی اند که پیشنهاد پاریسن‌جرمن سبب شده تا این بازیکن به کاتالان‌ها پشت کند.

در حقیقت این دومین های‌جک پی‌اس‌جی بود که در چند هفته آخر انجام داد و پس از جورجینو واینالدوم، جیانلوئیجی دوناروما را نیز از بارسا دور کرده و این بازیکن را به خدمت خواهد گرفت.

براساس گزارش نشریه‌های ایتالیایی، پی‌اس‌جی با کمیسیون 20 میلیون یورویی مینو رایولا مدیر برنامه‌های بازکن موافقت کرده اند و پذیرفتند که سالیانه 10 میلیون یورو به دوناروما پرداخت کنند.

 قرارداد دوناروما با پاریسن‌جرمن 5 ساله خواهد بود و به صورت رایگان راهی پایتخت فرانسه خواهد شد تا با کیلور ناواس رقابت کند.

مرتبط:

ایستادگی بارسا در برابر پی‌اس‌جی بخاطر هافبک هالندی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر