23:59 20 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم ملی فوتبال هندوستان که رقابت شدیدی با تیم ملی فوتبال افغانستان برای راهیبابی به جام ملت‌های آسیا دارد، برابر بنگلادش به برتری رسید و به رده سوم جدول گروه E، صعود کرد.

به گزارش اسپوتنیک، تیم ملی فوتبال هند، در هفتمین دیدار خود در دور دوم رقابت‌های مقدماتی راه‌یابی به جام جهانی 2022 قطر و جام ملت‌های آسیا، امشب در ورزشگاه جاسم بن حمد به مصاف بنگلادش رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه 0-2 شکست دهد.

گُل‌های هندوستان را در این دیدار، سونیل چتری در دقایق 79 و 2+90 به ثمر رساند و سه امتیاز ارزشمند این دیدار را برای تیم ملی کشورش به دست آورد.

با این پیروزی هند با یک بازی بیشتر نسبت به تیم ملی فوتبال کشور، با 6 امتیاز در رده سوم گروه E، قرار گرفت و شیران خراسان به رده چهارم سقوط کردند.

هند در حالی بالاتر از افغانستان قرار گرفته است که قرار است شیران خراسان جمعه به مصاف عمان بروند و در صورتی که شاگردان دستگیر موفق به شکست عمان شوند، به رده سوم باز خواهند گشت.

دیدار پایانی دور دوم مرحله گروهی شیران خراسان در برابر هند است و این دیدار تعیین خواهد کر که چه تیمی راهی مرحله بعدی راهیبابی به جام ملت‌های آُسیا خواهد شد.

مرتبط:

افغانستان 1 هند 0؛ برتری شاگردان دستگیر با درخشش نظری
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر