08:24 20 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 00
ما را در دنبال کنید

چلسی اطمینان دارد که با ارائه پیشنهادی به ارزش 170 میلیون یورو، می‌تواند ارلینگ هالند را از دورتموند به خدمت بگیرد.

به گزارش اسپوتنیک، ارلینگ هالند، با عملکرد خوبش در دورتموند، نظر چندین باشگاه مطرح از جمله رئال مادرید، بارسلونا، منچستریونایتد، منچسترسیتی و چلسی را به خود جلب کرده است و همه‌ی این باشگاه‌ها خواهان به خدمت گرفتن او در تابستان پیشرو هستند.

 دورتموند اما قصد ندارد به این راحتی ستاره نروژی‌اش را از دست بدهد و تنها در صورت دریافت پیشنهادی مناسب با جدایی او موافقت خواهد کرد.

در این میان چلسی که چندی قبل قهرمان اروپا شد و پول هنگفتی را با این قهرمانی به جیب زد، اطمینان دارد که با ارائه پیشنهادی به ارزش 170 میلیون یورویی، می‌تواند ستاره دورتموند را به خدمت بگیرد.

این موضوع را یان اوگه فیورتوفت هموطن ارلینگ هالند بیان کرده است و مدعی‌ست که تلاش‌های چلسی برای جذب ستاره دورتموند آغاز شده است.

وی این خبر را در شبکه‌های اجتماعی نشر کرده و چنین نوشته است:" چلسی برای بدست آوردن ارلینگ هالاند بسیار تلاش می‌کند. او به عنوان بازیکن "گمشده" برای چلسی شناخته می‌شود تا آن‌ها را به عنوان قهرمانی لیگ برتردر فصل آینده برسند."

این در حالی‌ست که رومان آبراموویچ در کنار پاداشی که چلسی از قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا دریافت کرد، وعده 150 میلیون یورویی به توخل داده است تا تیمش را تقویت کند.

 

مرتبط:

کانته: می‌خواهم در چلسی بمانم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر