12:03 20 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

روبرتو مارتینز در گفت‌وگویی اظهار داشت که در مورد هازارد عجله‌ای ندارد و در زمان مناسب از او در ترکیب ثابت استفاده خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، ادن هازارد در دو سال گذشته مصدومیت‌های زیادی را متقبل شده است و هیچ گاه به شرایط آرمانی خودش حتی نزدیک هم نشده است.

© Sputnik / Владимир Астапкович

وی که در حال حاضر برای اشتراک در رقابت‌های یورو، در اردوی تیم ملی بلجیم حضور دارد، احتمال می‌رود در این رقابت‌ها بدرخشد و خودش را بار دیگر به همگان ثابت کند.

سرمربی بلجیم نیز به استفاده مؤثر از این بازیکن تأکید دارد و در گفت‌وگویی اظهار داشته است تا زمانی که ستاره تیمش به آمادگی کامل نرسد، از او در ترکیب ثابت استفاده نخواهد کرد زیرا با این کار از مصدومیت او جلوگیری خواهد شد.

وی در این مورد گفت:" من فکر می‌کنم تشخیص اینکه چه زمانی آماده خواهد شد دشوار خواهد بود. این به خیلی از موارد بستگی دارد؛ این‌که بازی چگونه پیش می‌رود، امتیازات چگونه است، چقدر بازی می‌تواند در اختیار داشته باشد و از آن به خوبی خارج شود. برای من دقایق حضور هازارد مهم نیست بلکه مهم است که لبخند بزند و وقتی در بازی حضور دارد، تفاوت را رقم بزند. در کُل من تلاش دارم تا با رویکرد درست، بیشتر و مؤثرترین استفاده را از او ببرم."

مارتینز در حالی این صحبت‌ها را مطرح کرده است که در رئال مادرید، حین بازگشن هازارد از مصدومیت، او در ترکیب ثابت قرار می‌گرفت که همین موضوع سبب مصدومیت مجدد او می شد.

 

 

مرتبط:

کورتوا: هازارد صد در صد در رئال می‌ماند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر