11:07 15 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کارلو آنچلوتی از سران رئال مادرید خواسته است تا مانوئل لوکاتلی ستاره 23 ساله ساسوئولو را که عضو تیم ملی ایتالیا نیز است را به خدمت بگیرند.

به گزارش اسپوتنیک، پس از استخدام کارلو آنچلوتی به عنوان جانشین زیدان، این سرمربی با تجربه حالا به فکر ساختن تیم براساس ایده‌های خودش است و تلاش دارد تا تیم رقابتی برای فصل جدید بسازد.

آنچلوتی حالا و پس از چند روز کار مداوم فهرست بازیکنانی که باید جذب شوند و از رئال مادرید جدا شوند را ساخته است و امروز اولین گزینه نقل‌وانتقالاتی این سرمربی ایتالیایی نیز مشخص شد.

براساس گزارش گاتزتادلو اسپورت، سرمربی جدید رئال مادرید از مدیران این تیم خواسته است تا مانوئل لوکاتلی ستاره 23 ساله ساسوئولو را در تابستان پیشرو به خدمت بگیرند.

لوکاتلی که محصول آکادمی باشگاه میلان است، در سال 2018 بود در ازای 14 میلیون یورو از میلان جدا و به ساسولو پیوست. او که تا سال 2023 تحت قرارداد این باشگاه است،  در حال حاضر 25 میلیون یورو ارزش دارد و مورد توجه باشگاه‌های منچسترسیتی و یوونتوس نیز قرار دارد.

گفته می‌شود که این بازیکن به دنبال حضور در فوتبال اروپا است و پس از رقابت‌های یورو، در مورد آینده‌اش تصمیم‌گیری خواهد کرد.

مرتبط:

استقبال بیل از بازگشت آنچلوتی به رئال مادرید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر