10:32 17 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

میرالم پیانیچ، هافبک بوسنیایی بارسلونا، به شایعه بازگشتش به یوونتوس واکنش نشان داد و مدعی شد که با شروع تمرینات در ماه جولای، به جمع آبی‌اناری‌ها اضافه خواهد شد و پس از آن خواهد دید که چه اتفاقی برایش پیش خواهد آمد.

به گزارش اسپوتنیک، میرالم پیانیچ، تابستان گذشته با آرتور ملو معاوضه شد و به بارسا پیوست اما شرایط برای این بازیکن بوسنیایی خوب پیش نرفت و این هافبک در بیشتر بازی‌ها روی نیمکت قرار داشت.

نارضایتی این بازیکن از شرایطش در بارسلونا و روی کار آمدن دوباره آلگری در یوونتوس به عنوان سرمربی سبب شده تا شایعه بازگشت این بازیکن به تورین اوج گیرد و احتمال می‌رود در تابستان پیشرو به درخواست سرمربی جدید بانوی، دوباره به جمع بیانکونری‌ها اضافه شود.

این بازیکن اما در گفت‌وگویی به این موضوع واکنش نشان داد و مدعی شد که با شروع تمرینات در ماه جولای به جمع آبی‌اناری‌ها اضافه خواهد شد و پس از آن خواهد دید که چه اتفاقی برایش پیش خواهد آمد.

پیانیچ در مصاحبه‌ای با تلویزیون فدرالنا گفت: " صحبت در مورد آینده دشوار است.من از تعطیلات در کنار خانواده‌ام لذت می برم و این همان چیزی است که به آن فکر می‌کنم. آماده‌سازی برای فصل جدید در ماه جولای آغاز می شود و من در آن زمان به تیم ملحق می شوم. بعداً خواهیم دید که چه اتفاقی خواهد افتاد."

گفته می‌شود که بارسلونا با جدایی این بازیکن موافق است زیرا دستمزد او بسیار هنگفت و سه سال هم از قراردادش باقی مانده است.

مرتبط:

پایان کار ستاره بوسنیایی در نیوکمپ؛ پیانیچ به تورین باز می‌گردد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر