01:57 17 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کلیان امباپه در دام ثروت‌مندترین باشگاه اروپا بند مانده است و تلاش‌های او برای به حقیقت مبدل کردن رویای کودکی‌اش بی‌نتیجه بوده است.

به گزارش اسپوتنیک، به کسی پوشیده نیست که کلیان امباپه ستاره درخشان پاریسن‌جرمن، دوست دارد به رئال مادرید بپیوندد و حضور در این باشگاه پُرافتخار رویای کودک این بازیکن است.

امباپه اما در دام ثروت‌مندترین باشگاه اروپا بند مانده است و تلاش‌های او برای به حقیقت مبدل کردن این رویا، ناکام بوده است زیرا اخیراً ناصر الخلیفی رییس باشگاه پاریسن‌جرمن اعلام کرد که کلیان در این باشگاه خواهد ماند.

با توجه به این موضوع پیوستن امباپه به رئال مادرید در تابستان پیشرو منتفی است و تیم اسپانیایی نیز از جذب این بازیکن ناامید شده است.

براساس گزارش منایع اسپانیایی، پرز به کارلو آنچلوتی قبل از پیوستن وی به این باشگاه وعده جذب امباپه را داده بود اما حالا به نظر می‌رسد که سرمربی ایتالیایی باید تیمش را با بازیکنان دیگر تقویت کند.

رئال مادرید امیدوار است که این بازیکن در برابر فشارهای پی‌اس‌جی ایستادگی کند و با عدم تمدید قرارداد در پایان فصل 2021-2022، به صورت آزاد به این باشگاه بپیوندد.

در پاریس اما گزارش‌هایی وجود دارد که نشان می‌دهد امباپه نیز با شرایط نیمار مواجه خواهد شد و مجبور به بستن قرارداد جدید است.

این در حالی‌ست که پاریس ترجیح می‌دهد امباپه تا پایان قراردادش در این باشگاه بماند و حتی با جدایی آزاد او در صورت عدم تمدید موافق است اما اجازه نخواهد داد که این بازیکن در تابستان به رئال مادرید بپیوندد.

مرتبط:

امباپه: رویارویی با آلمان دشوارتر از پرتگال است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر