23:58 20 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 01
ما را در دنبال کنید

شیاطین سرخ به جذب کریستین رومرو مدافع 23 ساله و میانی آتالانتا را با مبلغ 45 میلیون یورو نزدیک شده اند و این احتمال وجود دارد که انتقال این بازیکن بزودی نهایی شود.

به گزارش اسپوتنیک، پس از ناکامی منچستریونایتد در کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر و لیگ اروپا، اوله گونار سولسشر سرمربی شیاطین سرخ، از سران این باشگاه درخواست کرد تا تیم را بیشتر تقویت کنند و چند بازیکن برای تقویت تیم به خدمت بگیرند.

این در خواست سرمربی نروژی مورد پذیرش مدیران ارشد یونایتد قرار گرفته است و حالا این باشگاه در آستانه جذب چند بازیکن قرار دارد.

یکی از بازیکنان مورد نظر یونایتد که تلاش‌ها برای جذب او آغاز شده است، کریستین رومرو مدافع میانی و آرجانتینی آتالانتا است و این باشگاه با ارائه پیشنهاد 45 میلیون یورویی، در یک قدم جذب این بازیکن قرار دارد.

رومرو که فصل گذشته به صورت قرضی از یوونتوس در آتالانتا بازی کرد، جایزه بهترین مدافع فصل سری‌آ را از آن خود کرد و درخشش بسیار خوبی زیر نظر گاسپرینی داشت.

آتالانتا بند خرید دائمی این بازیکن را با 16 میلیون یورو در اختیار دارد و می‌خواهد با پرداخت این مبلغ مدافع آرجانتینی را از خود ساخته و به یونایتد واگذار کند.

براساس گزارش گاتزتا دلو اسپورت، مذاکرات یونایتد و آتالانتا در مراحل نهایی قرار دارد و این احتمال وجود دارد که طی یکی دو روز آینده خبر انتقال رومرو به الدترافورد رسمی شود.

رومرو در حال حاضر در اردوی تیم ملی آرجانتین حضور دارد و در صورتی که توافق کامل میان یونایتد و آتالانتا صورت گیرد، این بازیکن در زادگاهش آزمایش‌های صحی شیاطین سرخ را پشت سر خواهد گذاشت و پس از آن برای بستن قرارداد به شهر منچستر سفر خواهد کرد.

مرتبط:

آتالانتا 0 میلان 2؛ نائب قهرمانی روسونری در فصل جذاب و پرفشار
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر