01:36 14 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فیلیپ کوتینیو در طول تعطیلات به بهبودی خود ادامه داده و در برزیل با المپیک مارسی ارتباط داشته است.

به گزارش اسپوتنیک؛ فیلیپ کوتینیو هافبک برزیلی بارسلونا در طول تعطیلات به بهبودی پرداخته و گفته می‌شود که المپیک مارسی به دنبال اوست، تیمی که نزدیک به جذب گرسون هافبک فلامنگو قرار دارد که می‌تواند برای 75٪ از حقوق بازیکن 30 میلیون پرداخت کند، در حالی‌که دیگری را باشگاه ریو دو ژانیرو برای فروش در آینده نگه می‌دارد.

اما طبق گزارش‌های رسیده از برزیل، پابلو لونگوریا، مردی اسپانیایی که رئیس المپیک مارسی است، همچنان بزرگ فکر می‌کند و به دنبال جلب رضایت مربی‌اش خورخه سامپائولی است که در ماه مارچ گذشته هدایت این تیم را به دست گرفت و درخواست تقویت سطوح تیم‌اش را داده است. این باشگاه فرانسوی در فصل بعد لیگ اروپا بازی خواهد کرد و می‌خواهد گامی مهم را برای لیگ 1 بردارد. به همین دلیل آنها آرزوی داشتن فیلیپ کوتینیو را دارند که هنوز دو سال دیگر از قراردادش باقی مانده است.

عملیاتی که با توجه به حقوق بالای بازیکن برزیلی، دور از آنچه مارسی می‌پردازد، پیچیده به نظر می‌رسد. با وجود این، در برزیل آنها اصرار دارند که او بازیکنی است که سامپائولی بسیار دوست دارد.

کوتینیو به نوبه خود شش ماه پس از مصدومیتش نزدیک به دیدن نور است. بعد از دو عمل، یکی در بارسلونا و دیگری در بلو هاریزونته، هافبک بارسا آخرین روند بهبودی خود را پشت سر می‌گذارد که امیدوار است آخرین بازی باشد و انتظار می‌رود در ابتدای فصل جدید به 100درصد بهبودی برسد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر