02:28 15 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

با آنکه بایرن مونیخ گفته رابرت لواندوفسکی این تیم فروشی نیست اما مهاجم پولندی می‌تواند در یک باشگاه جدید زندگی تازه‌ای را جستجو کند.

به گزارش اسپوتنیک؛ رابرت لواندوفسکی کاندیدای بالقوه‌ای رئال مادرید برای انتقال تابستانی است و با درک این که مُهاجم حاضر به تغییر باشگاه است. این بازیکن 32 ساله شش فصل را با بایرن مونیخ سپری کرده و احساس می‌کند زمان تجربه چالش یک لیگ و فرهنگ جدید فرا رسیده است. قرارداد فعلی او با تیم بوندسلیگایی تا سال 2023 ادامه دارد و علی‌رغم تمایل وی، تیم آلمانی علاقه چندانی به فروش اش ندارد.

لواندوفسکی به عنوان یک بازیکن ایده آل برای رئال مادرید در نظر گرفته می‌شود، اگر این مهاجم تلاش کند تا با هالند دست و پنجه نرم کند، آماده است تا به فکر برنابئو باشد.

مهاجم پولندی اخیراً در صحبت با کانال + اظهار داشت و یک بار دیگر این گمانه زنی‌ها را مطرح کرد که ممکن است تابستانی قابل تغییر داشته باشد: "من هنوز هم ذهن باز دارم و در بایرن احساس خوبی دارم، مونیخ شهری فوق العاده است و یک باشگاه بزرگ است. من با این وجود همیشه کنجکاو بوده‌ام که زبان جدیدی را انتخاب کنم و فرهنگ جدیدی را تجربه کنم اما نمی‌دانم این اتفاقی است که در دوران بازیگری من خواهد افتاد یا بعداً در زندگی ."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر