12:19 19 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در صورتی که پدری گونزالس در نخستین بازی اسپانیا در رقابت‌های یورو به میدان برود، تبدیل به جوان‌ترین بازیکن این تیم خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، پدری گونزالس ستاره جوان بارسلونا، فصل گذشته درخشش بسیار خوبی در ترکیب این تیم داشت و در بیشتر بازی‌ها در ترکیب ثابت این تیم قرار داشت.

درخشش این بازیکن سبب شد تا وی در اواسط فصل به تیم ملی دعوت شود و پس از آن لوئیز انریکه این بازیکن را بار دیگر به تیم ملی دعوت کرد تا در رقابت‌های یورو نیز برای لاروخا به میدان برود.

این بازیکن جوان حالا در آستانه شکستن یک رکورد 41 ساله قرار گرفته و در صورتی در نخستین بازی اسپانیا در رقابت‌های یورو به میدان برود، تبدیل به جوان‌ترین بازیکن این تیم خواهد شد.

پدری در حال حاضر 18 سال و 6 ماه و 18 روز سن دارد و در صورت حضور در ترکیب ثابت اسپانیا برابر سوئد، از رکورد میگل تندیلو که با 19 سال و 4 ماه و 11 روز در یورو 1980 برای لاروخا به میدان رفت و جوان‌ترین بازیکن این تیم در رقابت‌های یورو لقب گرفت، عبور خواهد کرد.

پدری جوان برای حضور در ترکیب ثابت لاروخا همه کیفیت لازم را دارد و در نبود بوسکتس، احتمال حضور او در برابر سوئد بسیار بالا است.

مرتبط:

موراتا: پدری به پخته‌گی من بازی می‌کند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر