00:31 19 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پس از این که مشخص شد رئال مادرید به فکر فروش مارسلو است، حالا باشگاه‌های لیدز یونایتد و اورتون به دنبال جذب این مدافع برازیلی اند.

به گزارش اسپوتنیک، مارسلو در چند فصل آخر به خصوص از زمان پیوستن فرلاند مندی به رئال مادرید، جایگاه ثابت خود را در ترکیب کهکشانی‌ها از دست داده است و در اکثر بازی‌ها روی نیمکت قرار دارد.

با جدایی زیدان و روی کار آمدن کارلو آنچلوتی به عنوان سرمربی جدید کهکشانی‌ها و همچنان درخشش میگل گوتیرز بازیکن کاستیا، به نظر می‌رسد که مارسلو حتی دیگر روی نیمکت هم جایی نخواهد داشت و در این تابستان فروخته خواهد شد.

با توجه به همین موضوع دو باشگاه لیگ برتری به دنبال این مدافع باتجربه و برازیلی هستند و می‌خواهد او را به خدمت بگیرند.

باشگاه‌های لیدز یونایتد و اورتون در حال تدارک پیشنهاد برای این بازیکن اند و گفته می‌شود که هر دو باشگاه پیشنهاد دو ساله به مدافع برازیلی ارائه خواهند داد.

هر دو باشگاه در چند روز آخر شرایط این بازیکن را شدیداً زیر نظر داشته اند و به نظر می‌رسد که نقاط مشترک زیادی برای انجام این انتقال وجود دارد.

این در حالی‌ست که مدیر برنامه این بازیکن به باشگاه‌هایی که خواهان او هستند، اعلام کرده که موکلش تنها در صورتی که پیشنهاد دو ساله با دستمزد سالانه 5 میلیون یورو دریافت کند، تصمیم به ترک رئال مادرید خواهد گرفت و در غیر آن از شرایط خودش در مادرید راضی است.

مرتبط:

هفته خداحافظی در مادرید؛ از زیدان تا راموس، واران، مارسلو و... + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر