10:53 17 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

زین الدین زیدان که شب گذشته برای تماشای بازی پسرش، لوکا زیدان به ورزشگاه رفته بود، هنگام خروج با یکی از خبرنگاران درگیری لفظی پیدا کرد.

به گزارش اسپوتنیک، شب گذشته و بعد از بازی رایو وایکانو و ژیرونا، یکی از خبرنگاران اسپانیایی به نام سرجیو کوئیرانته به سمت زیدان رفت و از او در مورد نامه جنجالی پرسید.

زیدان اما به نظر می رسید که از دیدن این خبرنگار و شنیدن این سوال خوشحال نشده است چرا که با لحنی تند پاسخ داد:«دوباره همان سوال های جنجالی قبلی را تکرار می کنی؟ و زمانی که خبرنگار دوباره پرسش را تکرار کرد، زیزو جواب داد:

«انگار همان روال قبلی است. تو همان سوال های قبلی ات را تکرار می کنی. کار تو خجالت آور است. تو من را می شناسی و من هم تو را می شناسم. همواره این اتفاق ها بین من و تو تکرار می شود.»

زیدان بعد از آن از فیلمبردار خواست تا ضبط کردن را خاتمه بدهد و از خبرنگار دیگری خواست تا او را همراهی کند تا خصوصی با هم صحبت کنند.

رایو وایکانو و ژیرونا بازی رفت پلی آف صعود به لالیگا را برگزار می کردند که لوکا زیدان در این بازی در ترکیب اصلی تیم مادریدی قرار گرفت. زیدان که هجده روز قبلش از رئال مادرید استعفا داده بود، برای تماشای پسرش به ورزشگاه رفته بود.

 

 

مرتبط:

زیدان تماشاگر ویژه صعود باشگاه پسرش لوکا + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر