22:25 28 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی تیم ملی برازیل ضمن حمایت از نیمار گفت ستاره برازیلی را با اسطوره‌هایی مثل روماریو و رونالدو مقایسه نکنند.

به گزارش اسپوتنیک، تیته سرمربی تیم ملی برازیل پس از پیروزی مقابل ونزوئلا در بازی افتتاحیه کوپا آمریکا از خبرنگاران خواست تا نیمار را با اسطوره‌های پیشین سلسائو مقایسه نکنند.

او در این رابطه گفت:«همیشه وقتی نیمار به لحاظ فیزیکی خوب است و ذهن آزادی دارد،اتفاقات خوبی می‌افتد. وقتی شما بازیکنی با کیفیت فنی نیمار دارید، او توانایی پاس دادن دارد، توانایی بازی با پای چپ و راست دارد و همین او را بازیکنی غیرقابل‌ پیش‌بینی می‌کند. وقتی هم نیمار را در پست به مراتب بهتری در زمین می‌گذارید، این برای او بهتر است.»
تیته در ادامه گفت:«این ناعادلانه است که بخواهیم بازیکنانی از دوره‌های مختلف نظیر رونالدو و روماریو را با هم مقایسه کنیم، چون بازیکنان نسل ما فوق‌العاده بودند، نیمار هم فوق‌العاده است و در گذشته رونالدو و روماریو هم بسیار عالی کار می‌کردند. لحظات و مراحل مختلفی در فوتبال وجود دارد، از این‌ رو باید خیلی محتاط باشیم و این بازیکنان را با هم مقایسه نکنیم.»

نیمار با گلی که در این بازی به ثمر رساند تعداد گل‌های خود را با پیراهن برزیل به عدد 67 رساند. بهترین گلزن تاریخ فوتبال برزیل پله اسطوره فوتبال این کشور است که ۷۷ گل به ثمر رسانده است و نیمار برای رسیدن به این رکورد تنها 10 گل دیگر نیاز دارد.

نیمار باتوجه به سن و سالی که دارد و البته رقابت‌ها زیادی که پیش روی اوست به راحتی می‌تواند رکورد پله را بشکند و حتی از این هم بالاتر برود.

 

مرتبط:

برازیل 3 – ونزوئلا 0؛ شروع طوفانی سلسائو با درخشش نیمار
تهدید جایگاه بهترین گلزن تاریخ فوتبال برازیل؛ فاصله نیمار با پله 10 گل شد + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر