08:33 06 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پدر دروازه‌بان تیم ملی دنمارک در مورد ایست قلبی کریستین اریکسن در جریان دیدار با فنلند صحبت کرد و اظهار داشت که همسری اریکسن فکر می‌کرد او از دنیا رفته است.

به گزارش اسپوتنیک، شنبه شب و در جریان دیدار دو تیم دنمارک و فنلند در چهارچوب دور گروهی رقابت‌های یورو، یک حادثه تلخ رخ داد و کریستین اریکسن هافبک این دنمارکی دچار سکته قلبی شد.

در لحظه‌ای که اریکسن از حال رفت، همه نگران وضعیت او شده بودن و برخی‌ها به شمول نزدیکان این بازیکن فکر می‌کردند که این بازیکن از دنیا رفته است.

پیتر اشمایکل دروازه‌بان سابق تیم ملی دنمارک، در گفت‌وگویی با رسانه‌ها این موضوع را تایید کرد و مدعی شد که حتی همسر او فکر می‌کرد وی مرده است.

اشمایکل گفت:" شما می توانید از واکنش پسرم کاسپر که به سمت او فرار می کند، بدانید. من شب گذشته به وضوح با همسر اریکسن صحبت کردم و او گفت که کریستین نفس می‌کشد، و او در واقع اعتقاد داشت که او از دنیا رفته است. فقط برای تأیید اینکه او برگشت مطمئن شد و چیز زیادی در این مورد نگفته است."

این در حالی‌ست که در دو روز گذشته افراد زیادی در مورد ایست قبلی اریکسن صحبت کرده اند و حرف و حدیث‌های زیادی در این مورد گفته شده است.

مرتبط:

روایت دردناک پزشک تیم ملی دنمارک از ماجرای بی‌هوش شدن اریکسن
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر